b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_IMG_20200331_203634_136.jpg

Taki pojazd widziany był dzisiaj w Bogatyni. 

 

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+3 #3 Felek 2020-04-01 10:06
A potem kamienie "latają" jakby ktoś z procy strzelał.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #2 XXXX 2020-04-01 06:41
Po przeliczeniu piachokilometrów, należało dosypać kilka tonowozów aby wykonać plan i zrealizować ustalone założenia co do wykonalności zimoodśnieżania. W innym przypadku kierownictwo nie otrzyma nagród, a pracownicy nie zostaną poklepani po plecach.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #1 Władek 2020-03-31 21:13
Dziś przeżyłem lekki szok. Jechałem do Bogatyni (do apteki) a od strony granicy Czeskiej nową obwodnicą jechała piaskarka rozrzucając żwir... Było +5 stopni, w pierwszym myślałem że odkażają drogę, ale nie, to był żwir. Zima nie widziałem tam takiej akcji. Nie wspomnę, że jest to na dziś droga nie uczęszczana ze względu na to, że jest zamknięte przejście graniczne. Gdzie sens i logika???
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
sobota, sierpień 08, 2020